• gold1
  • gold2
  • gold3
  • gold4
  • gold6

LUULU GOLD

Stworzone z miłości do luksusu

Cena
120.000 zł

Opis produktu
jest dostępny online.

Skontaktuj się z nami...

Inspiracja

Luksusowa kolekcja Luulu Gold to oferta dla najbardziej wymagających klientów. Luulu Gold nadaje elegancji i prestiżu najbardziej wysmakowanym wnętrzom,dodając im pełnię wdzięku, uroku i koloru.

Unikalność Kolekcji Luulu Gold wynika nie tylko z faktu, że jest ona złocona 24KT złotem, ale także ze sposobu jej wykonania. Łóżeczko w całości zostało wykonane ręcznie z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności wielu pokoleń prawdziwych mistrzów kunsztu rękodzieła. Wyrafinowana forma, jakość zastosowanych materiałów oraz perfekcyjne wykończenie sprawi że ekskluzywne Luulu Gold napełni luksusem Twoje wnętrze i sprawi, że Twój dom zabłyśnie blaskiem, a maleństwo otoczy pałacowy blichtr i luksus, na jaki zasługuje.

Alfabet Luksusu

WYMIARY

wysokość całkowita – 122 cm
długość całkowita – 95 cm
szerokość całkowita – 65 cm

MATERAC

Starannie wykonany materac jest wysoce elastyczny, całkowicie naturalny i ekologiczny. Jest antyalergiczny i zapewnia najwyższy komfort snu.

WYGODA

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań Łóżeczko Luulu daje się w łatwy sposób przemieścić. Specjalnie dopasowana wysokość ułatwia rodzicom dostęp do dziecka.

WYŚCIÓŁKA

Wyściółka wewnętrzna wykonana jest z najwyższej jakości skór włoskich, charakteryzujących się wyjątkową miękkością i elastycznością.

STABILNOŚĆ

Stabilność gwarantowana jest poprzez unikalny kształt luksusowej łodzi, a także zastosowane obciążenie wewnętrzne.

WYKOŃCZENIE

Piękne pikowane wnętrze, okraszone oryginalnymi kryształami Sworowskiego, dodaje wyściółce elegancji i wytworności.

MOBILNOŚĆ

Wielokierunkowe kółka, dzięki którym swobodnie można przemieszczać łóżeczko po całym domu oraz uchwyty umożliwiające łatwe kołysanie i przenoszenie idealnie łącza ze sobą elegancję i wygodę.

ZDROWIE

Łóżeczko wykonane zostało z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących norm i atestów, a stosowane zgodnie z zaleceniem producenta wpływa pozytywnie na zdrowie i rozwój twojego dziecka.

PRESTIŻ

Zamierzony prestiż został osiągnięty dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do produkcji i wykończenia, czyniąc łóżeczko produktem luksusowym dla najbardziej wymagających klientów.

Niespotykana forma Luulu zainspirowana została luksusowej klasy jachtami morskimi. Nowoczesna forma łóżeczek Luulu jest zarazem stabilna i delikatna, a obracające się w każdą stronę kółeczka pozwalaja na łatwe i bezpieczne przewożenie śpiącego malucha w dowolną część domu.

Kolekcja Luulu Gold stanowi prestiżowy element dekoracyjny każdego nowoczesnego wnętrza od salonu po pokoik dziecięcy. Dzięki Luulu Twoja Pociecha poczuje się bezpiecznie i zaśnie kojącym, zdrowym snem, a Ty uzyskasz piękną i użyteczną ozdobę swojego domu, która może być zawsze blisko Ciebie.

Łóżeczka Luulu  wniosą do Twojej najbliższej przestrzeni sporą dozę niepowtarzalnego klimatu oraz czaru, który nacechowany jest subtelną elegancją. Ponadto warto zwrócić uwagę na materiały, z których wykonane zostały oferowane Państwu łóżeczka, ponieważ to właśnie dzięki nim, są one tak piękne i niepowtarzalne. Luksusowe sny są wynikiem odpowiedniego podłoża, które w łóżeczkach Luulu zostało starannie przygotowane, aby Wasze maleństwo czuło się w nim bezpiecznie i komfortowo.

Jeśli lubisz otaczać się luksusem to łóżeczko Luulu Gold spełni Twoje oczekiwania.