Concept

Ona - marzycielka z artystyczną duszą, on - pragnący zaspokoić każde jej marzenie. Spodziewali się nowego członka swojej rodziny i wciąż szukali tego idealnego łóżeczka...

Oboje chcieli, by przestrzeń domu wypełniały obiekty wyrażające ich samych - estetyczne, czyste, pełne wdzięku.

Pewnego zimowego, chłodnego poranka spacerowali po marinie. Płatki śniegu leniwie opadały na zanurzone w cichej wodzie łodzie. Wspólnie podziwiali stojące w doku jachty - ich nieskazitelną biel i opływowe kształty. Subtelne, a zarazem wyrażające niesamowitą siłę, z którą opierają się bezwzględnym żywiołom wody i powietrza. Luksusowe jachty stały się ich inspiracją do stworzenia czegoś wyjątkowego.

Opanowała ich euforia zaprojektowania czegoś, co będzie służyć nie tylko im i ich maleństwu, ale również innym rodzinom ceniącym elegancję w codziennym życiu. Powstawało wiele rysunków. Pracowali, dyskutowali, modyfikowali....
Pomysłom nie było końca . Aż wyłonił się ten właściwy - doskonały, jedyny w swoim rodzaju projekt jak z bajki. Tak właśnie powstało Luulu.

Niespotykana forma Luulu zainspirowana została luksusowej klasy jachtami morskimi. Nowoczesna forma łóżeczek Luulu jest zarazem stabilna i delikatna, a obracające się w każdą stronę kółeczka pozwalaja na łatwe i bezpieczne przewożenie śpiącego malucha w dowolną część domu.

Kolekcja Luulu stanowi prestiżowy element dekoracyjny każdego nowoczesnego wnętrza od salonu po pokoik dziecięcy. Dzięki Luulu Twoja Pociecha poczuje się bezpiecznie i zaśnie kojącym, zdrowym snem, a Ty uzyskasz piękną i użyteczną ozdobę swojego domu która może byc zawsze blisko Ciebie.

Łóżeczka Luulu wniosą do Twojej najbliższej przestrzeni sporą dozę niepowtarzalnego klimatu oraz czaru, który nacechowany jest subtelną elegancją. Ponadto warto zwrócić uwagę na materiały, z których wykonane zostały oferowane Państwu łóżeczka, ponieważ to właśnie dzięki nim, są one tak piękne i niepowtarzalne. Luksusowe sny są wynikiem odpowiedniego podłoża które w łóżeczkach Luulu zostało starannie przygotowane aby twoje Wasze maleństwo czuło się bezpiecznie i komfortowo.

Jeśli lubisz otaczać się luksusem to łóżeczko Luulu spełni Twoje oczekiwania.