Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko na targach INDEX , które odbędą się w Dubaju w dniach 26-29.03.2018 Nie może was zabraknąć .

„Kreacje luksusu. Podstawa gondoli ” – to pierwsza edycja ogólnopolskiego cyklu konkursów dla młodych projektantów. Luulu Design , juz 01.12.2016 rusza z pierwszą edycją konkursu dla przyszłych architektów i projektantów oraz wszystkich tych, dla których projektowanie to czysta przyjemność.

Dla przypomnienia prezentujemy Państwu cykl ostatnich publikacji dotyczących Luulu na łamach magazynu Prestiż.

Miło nam poinformować iż zostaliśmy zaprezentowani na łamach magazynu Exspace Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją: http:/home/platne/serwer18550/public_html/luulu.pl/exspace.pl/companies/show/297  

Jest nam bardzo miło poinformować, że pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 496 621,00 zł na promocje naszej marki Luulu Design w ramach Poddziałania 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand POIR. Dzięki pozyskanemu wsparciu Spółka będzie mogła zaprezentować swój produkt na targach m.in. w USA, Chinach, Mediolanie oraz ZEA. Do zobaczenia w […]

01.05.2016 ukazał sie najnowszy dodatek Prestiz dom wnętrza i ogród w którym właściciele linii luksusowych łóżeczek opowiadają o swoim pomyśle i planach na przyszłość .
Zapraszamy do zapoznania sie z artykułem.

01.04.2016 o godzinie 17.00 odbędzie się oficjalne otwarcie nowego Showroomu w Parku Naukowo Technologicznym. Zachęcamy do przybycia i zapoznania się z najnowsza kolekcja Luulu Gold. Luksusowa kolekcja Luulu Gold to oferta dla najbardziej wymagających klientów. Luulu Gold nadaje elegancji i prestiżu najbardziej wysmakowanym wnętrzom dodając im pełnie wdzięku, uroku i koloru.

26.03.2016 Ruszyła nowa odsłona strony Luulu Design . Zachecamy do zapoznania sie z nowa szata graficzna.