Wyobraź sobie apartament z widokiem ma morze. Błękit wody, morska bryza i krystalicznie czyste powietrze. W takim wnętrzu najważniejszy jest widok – nie ma tu miejsca na zróżnicowane meble i bibeloty. Jest błękit i biel – nie potrzeba niczego więcej.
W tej scenerii idealnie komponuje się mobilne łóżeczko Luulu Design z kolekcji Luulu White.
Łóżeczko, z którym swobodnie wyjedziesz na taras, by cieszyć się wspólna obecnością we wspaniałych warunkach.

Kolekcja Luulu White to kwintesencja elegancji i dobrego smaku. Charakteryzują ją przede wszystkim wysoka jakość, wyrafinowane i nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania, współczesny design, gładkie wykończenie na wysoki połysk oraz wysublimowane delikatne wnętrze.

Charakterystyczne dla całej kolekcji Luulu proste geometryczne kształty, uporządkowane linie oraz doskonałe proporcje idealnie współgrają z fortepianową bielą . Niespotykana forma Luulu zainspirowana została luksusowej klasy jachtami morskimi, dlatego w śródziemnomorskim apartamencie prezentuje się idealnie. Na tle błękitu wody i delikatnej bryzy nowoczesna forma łóżeczek Luulu prezentuje się bezbłędnie. Forma jest zarazem stabilna i delikatna, a obracające się w każdą stronę kółeczka pozwalają na łatwe i bezpieczne przewożenie śpiącego malucha w dowolną część apartamentu . Ponadto warto zwrócić uwagę na materiały, z których wykonane zostało łóżeczko, ponieważ to właśnie dzięki nim, są one tak piękne i niepowtarzalne.