Blask, przepych i inspiracja barokiem – tak w skrócie można opisać wnętrza w stylu glamour. Miłośnicy świecidełek i luksusu połączonego z odrobiną nowoczesności, świetnie odnajdą się w tej estetyce, także w odniesieniu do mebli utrzymanych w stylistyce glamour.

Urządzając mieszkanie, warto pamiętać o kolorach, którymi powinniśmy się kierować. A tych jest wiele: nasycone turkusy, szmaragdy, fiolety i purpury, wyraziste róże oraz żółcie, a także standardowe połączenie czerni i bieli. Takie zestawy kolorystyczne znajdą zastosowanie zarówno na ścianach, jak i w dodatkach! A te, w powyższej estetyce, odgrywają bardzo dużą rolę. Jakie ozdobniki zatem wybierać? Błyszczące tkaniny, kryształowe żyrandole, duże wzory, bogato zdobione lustra, barwnie tapicerowane meble. Nie bójmy się łączyć tradycji z modernizmem!

Tak dopieszczone wnętrze gotowe jest do przyjęcia gości .

We wnętrzu utrzymanym w stylu glamour nie ma miejsca na wiklinowe kosze, drewniane łóżeczka dziecięce – w tym stylu jedynym godnym rozwiązaniem jest łóżeczko Luulu Design z kolekcji Luulu Black . Luulu to kwintesencja elegancji w stylu glamour inspirowana doskonałym pięknem szlachetnych kruszców i kamieni. Łóżeczko skrzące się światłem niczym tajemniczy szafir zostało stworzone z myślą o najbardziej wyrafinowanych wnętrzach. Wysoki połysk głębokiej czerni i nieskazitelna biel wewnętrznej wyściółki zyskają uznanie wielbicieli elegancji i luksusu.

Kto powiedział, że jedynie słusznym wystrojem dziecięcego pokoiku jest błękit czy róż? Daj dziecku to, co sam kochasz – elegancje, wygodę i luksus.